bootstrap builder

``HER ŞEY İNSAN İÇİN`` Evet; bu dünyada canlı cansız ne varsa her şey insan için var edilmiş, bunun için de "Ocuklı İnşaat" olarak yaptığımız ve yapmayı tasarladığımız bütün projelerde tüm detayları hep insan ve çevre merkezli olarak planladık, istedik ki insan topraktan, agaçtan yani doğal çevresinden kopmasın, hem kendinin hem de tabiatın dengesini bozmasın, hayal gücümüzü; bilim, teknoloji, sanat ve estetikle harmanlayıp insan odaklı yaşam alanları oluşturalım istedik.

Kadir Muhlis OCAKLI

Müteahhit


100%
Müşteri memnuniyeti için buradayız

Mobirise

Ocaklı İnşaat, inşaat sektöründe önemli olan; kaliteli projeler yapmak, güvenilir olmak ve verimli çalışmak gibi hassas konulara azami dikkat gösterir. Son teknolojilerden yararlanmak, ulusal ve uluslararası standartlara uygunluk ve işin uzmanı ile çalışmak, şirketin kalite politikasının temellerini oluşturur.
Her koşulda mükemmelliği hedefleyen Ocaklı İnşaat, en alt kademeden tepe yönetime kadar tüm çalışanlarını ve iş ortaklarını sürekli gelişime, dürüstlüğe, verimli çalışmaya ve yaptığı işe değer katmaya teşvik eder.
Tüm faaliyetlerinde çevreye ve içinde bulunduğu topluma karşı sorumluluklarını dikkate alarak hareket eden Ocaklıı İnşaat, bu duyarlılığını çevreye minimum seviyede etki eden ürün ve teknolojileri kullanarak gösterir. Standardın üzerinde işler çıkarmak ve sürdürülebilir yaşam ilkeleri doğrultusunda hareket eder.

Rıdvan OCAKLI
Müteahhit

© Copyright 2017 EA Software - Tüm hakları saklıdır.